-
2008.03.10.

Ismét kikapott a Barcelona Vallásháború az afrikai lelkekért Demszky segített lemondani a BKV-vezérnek

FN
A világbajnoki címvédő Talmácsi Gábor 12. helyen végzett a 125 kcm-es géposztályban a gyorsaságimotoros-világbajnokság idénynyitó futamán a Katari Nagydíjon, vasárnap Losailban. A magyar sokig az élbolyban motorozott, de a hajrában műszaki gondjai akadtak, és végül örülhetett, hogy befejezte a versenyt.

A viadalt Talmácsi csapattársa, a spanyol Sergio Gadea nyerte, aki pályafutása második futamgyőzelmét szerezte meg. A második helyen a szintén spanyol Joan Olive, míg a harmadikon a német Stefan Bradl végzett.